NATHIZAEL GONÇALVES
Presidente
NATHIZAEL GONÇALVES

2º GESTÃO
Legislatura 2017 - 2020
Período: 16/01/2020 - 20/12/2020

PSD
PSD - PARTIDO SOCIAL DEMOCRÁTICO
SIM
Partido
Parlamentar
Titular
1º GESTÃO
Legislatura 2017 - 2020
Período: 16/01/2019 - 20/12/2019

PSD
PSD - PARTIDO SOCIAL DEMOCRÁTICO
SIM
Partido
Parlamentar
Titular